You are here: Home » Główne newsy » Iemmello alternatywą Cutrone dla Crotone?

Iemmello alternatywą Cutrone dla Crotone?

Iemmello alternatywą Cutrone dla Crotone?

Fot. .calcioefinanza.it

Szkoleniowiec Crotone FC, Davide Nicola sonduje rynek w poszukiwaniu piłkarza, który mógłby wzmocnić linię ataku „Rossoblu”. Na pierwszym miejscu listy życzeń znajduje się Patrick Cutrone z Milanu.

Szanse na pozyskanie 19-letniego piłkarza nie są jednak duże bo Cutrone znakomicie spisywał się w przed sezonowych meczach m.in. z Bayernem Monachium czy w kwalifikacjach do Ligi Europy, gdzie dotychczas strzelił 1 bramkę w 2 spotkaniach. Swoją wysoką formą zasłużył na podpisanie kontraktu, który związał go z włoskim klubem do 2021 roku.

Alternatywą dla pozyskania Cutrone jest transfer Pietro Iemmello z Sassuolo. 25-letni napastnik w nadchodzącym sezonie może nie otrzymywać zbyt dużo szans na grę w związku z powrotem do klubu Diego Falcinelliego i pozostaniem Alessandro Matriego. Numerem 1 w ataku u Cristiana Brocchiego ma być Falcinelli, który zaliczył udany poprzedni sezon na wypożyczeniu w Crotone, a jego zmiennikiem będzie wspomniany Matri.

Zdaniem włoskiej prasy niewykluczone jest, że mimo bycia dopiero trzecim wyborem Iemmello zostanie na najbliższy sezon w drużynie „Neroverdich”, a to oznacza, że Crotone, a właściwie jego trener Davide Nicola musi szukać wzmocnień w innych klubach.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz