You are here: Home » Główne newsy » Jacopo Pellegrini i Nicholas Pierini na celowniku SPAL

Jacopo Pellegrini i Nicholas Pierini na celowniku SPAL

Jacopo Pellegrini i Nicholas Pierini na celowniku SPAL
Fot. instagram.com/nicholas_pierini

Jak donoszą włoskie media, Nicholas Pierini i Jacopo Pellegrini znaleźli się na celowniku SPAL.

W ostatnich dniach media związane z Sassuolo Calcio rozpisywały się głównie na temat przyszłości Jacopo Pellegriniego, który miniony sezon spędził na wypożyczeniu w trzecioligowym AS Gubbio 1910, gdzie w 32 meczach strzelił 6 bramek.

Po utalentowanego 20-letniego napastnika ustawiła się kolejka zainteresowanych klubów, jednak jego celem na przyszły sezon jest gra w jednym z klubów Serie B, a więc półkę wyżej niż w minionej kampanii.

Zgodnie z tym co donosi SassuoloNews.net zainteresowanie Pellegrinim wyrażają m.in. SPAL, Brescia oraz Perugia, która wysłała już zapytanie do Sassuolo o dostępność zawodnika.

Według La Gazzetta dello Sport, Pellegrini to nie jedyny napastnik Sassuolo, który znajduje się na celowniku ekipy z Ferrary. Drugim jest Nicholas Pierini, który w minionym sezonie występował na wypożyczeniach w Ascoli i Modenie.

W barwach tego pierwszego wystąpił w 12 meczach i zaliczył w nich 1 asystę. Dla Modeny rozegrał również 12 spotkań, jednak w jej barwach zaliczył 3 trafienia i 3 kończące podania.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz