You are here: Home » Główne newsy » Jak nie Balotelli to Falcinelli?

Jak nie Balotelli to Falcinelli?

Sassuolo pokonuje Pescarę

Od kilku dni włoskie media rozpisują się o możliwych przenosinach Mario Balotellego do Palermo. Popularni „The Reds” otrzymali już stosowną ofertę od klubu z Sycylii.

Informację tą potwierdził wiceprezes włoskiego klubu Guglielmo Micciche.

– Złożyliśmy ofertę i teraz piłeczka jest po stronie Liverpoolu i Balotellego. Jego pensja jest wysoka, przez co nie będzie łatwo sfinalizować tę transakcję, ale myślę, że Palermo to idealne miejsce dla Mario – powiedział Micciche.

Według 62-letniego włodarza Balotelli nie odrzuci oferty Palermo, tak jak odrzucił oferty Sampdorii, Sassuolo czy Crotone.

– On urodził się w Palermo i uważamy go za obywatela Palermo. To miast przyjmie go z otwartymi ramionami – on będzie tu uwielbiany. Balotelli byłby liderem tego klubu – dodał.

Jeśli jednak by się tak stało to popularni „Rosanero” w ostatnich dniach okienka będą chcieli sprowadzić Diego Falcinellego z Sassuolo.

25-letni napastnik piłkarzem „Neroverdich” jest od 2009 z roczną przerwą na grę w Forigno. Przez ten czas zagrał jednak tylko 40 spotkań, w których strzelił 3 bramki oraz zaliczył 3 asysty. Spowodowane jest to co rocznymi wypożyczeniami. Falcinelli grał na wypożyczeniu w Juve Stabii, Virtusie Lanciano czy Perugii.

Jego wartość rynkowa to zaledwie 1,1 miliona euro, a jego umowa wygasa z końcem czerwca 2020 roku.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz