You are here: Home » Główne newsy » Jeremie Boga przeniesie się do Ligue 1?

Jeremie Boga przeniesie się do Ligue 1?

Jeremie Boga przeniesie się do Ligue 1
Fot. sassuolocalcio.it

Sagi transferowej z Jeremie Bogą ciąg dalszy. Jak donosi Calciomercato.it Atalanta Bergamo, Olympique Lyon i Ol. Marsylia są zainteresowani pozyskaniem Jeremiego Bogi z Sassuolo Calcio.

24-letni lewoskrzydłowy, któremu pozostał tylko rok kontraktu z Sassuolo Calcio swego czasu poprosił włodarzy Neroverdich o wystawienie go na listę transferową i sprzedaż podczas letniego okienka transferowego.

Według wspomnianego źródła najbardziej zdeterminowany by pozyskać 3-krotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej jest właśnie Lyon, jednak włodarze Les Gones nie są chętni do zapłacenia za niego 25-30 milionów euro, czyli tyle ile oczekują za swojego piłkarze sternicy włoskiego klubu.

Negocjacje mimo różnicy kwoty odstępnego są w toku, i jest jeszcze sporo czasu, aby je zakończyć.

Decydenci Sassuolo pokazali nie raz, że są trudnymi negocjatorami jeśli chodzi o sprzedaż swoich kluczowych piłkarzy, co miało miejsce chociażby podczas próby pozyskania Bogi przez SSC Napoli.

Miniony sezon dla urodzony w Marsylii, Iworyjczyka nie był tak udany jak sezon 2019/2020 ponieważ w 27 meczach strzelił zaledwie 4 bramki i zaliczył 2 asysty.

Wpływ na to miało na pewno zakażenie koronawirusem przez które Boga długo dochodził do formy i pełni sił, a także kontuzja uda, która wyeliminowała go z gry w kilku kolejkach Serie A.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz