You are here: Home » Główne newsy » Jeremie Boga zastąpi Callejona w Napoli?

Jeremie Boga zastąpi Callejona w Napoli?

Jeremie Boga zastąpi Callejona w Napoli
Fot. sassuolocalcio.it

Jak donoszą włoskie media jeśli José María Callejón opuści w zimowym okienku transferowym Napoli,a interesuje się nim m.in. Dalian Yifang, to włodarze Partenopei będą chcieli ściągnąć Jeremiego Bogę z U.S. Sassuolo Calcio.

Trenerem popularnych Niebieskich Jastrzębi jest dobrze znany we Włoszech Rafael Benitez. Callejón, który łączony był ze zmianą klubu w minionej zimowej sesji transferowej mógłby liczyć w chińskim klubie na zarobki rzędu 10 milionów euro.

32-letni prawoskrzydłowy w obecnym sezonie wystąpił łącznie w 17 meczach i strzelił w nich 1 bramkę oraz zaliczył 6 asyst.

Jeśli stanie się tak, że Callejón odejdzie z ekipy spod Wezuwiusza to włodarze Napoli będą chcieli ściągnąć w jego miejsce Jeremiego Bogę z U.S. Sassuolo Calcio.

Iworyjczyk jest wyróżniającym się piłkarzem Neroverdich. 22-latek, który jest wychowankiem Chelsea w obecnych rozgrywkach zaliczył 4 trafienia i 2 kończące podania w 12 ligowych meczach.

Umowa Bogi z ekipą z MAPEI Stadium obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, a zdaniem portalu transfermarkt.de to zaledwie 6 milionów euro.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz