You are here: Home » Główne newsy » Juventus, Inter i Milan powalczą o Scamaccę

Juventus, Inter i Milan powalczą o Scamaccę

Juventus, Inter i Milan powalczą o Scamaccę
Fot.calcionews24.com

Gianluca Scamacca coraz bardziej oddala się od Sassuolo Calcio.

21-letni napastnik ma za sobą bardzo udany sezon w Ascoli Calcio, gdzie przebywał na rocznym wypożyczeniu. Dla drugoligowego klubu młodzieżowy reprezentant Włoch strzelił 13 bramek i zaliczył 1 asystę w 35 meczach.

Znakomita postawa w barwach Ascoli sprawiła, że rosłym snajperem zaczęło interesować się wiele klubów na czele z Milanem, Interem i Juventusem.

W związku z dużym zainteresowaniem Scamaccą włodarze Neroverdich ustalili cenę za jaką mogą sprzedać swojego piłkarza tj, 15 milionów.

Patrząc na fakt, że „pierwszą strzelbą” zespołu jest Ciccio Caputo, a jego zmiennikami Gregoire Defrel i Giacomo Raspadori to jeśli ktoś wyłoży oczekiwaną przez sterników Czarno-Zielonych kwotę to Ci nie zastanawialiby się dwa razy.

Według SportMediaset zwolennikiem talentu Scamacci jest chociażby nowy trener Juventusu, Andrea Pirlo, który chce pozbyć się ze swojej kadry Gonzalo Higuaina i zakontraktować Arkadiusza Milika z SSC Napoli.

Jeśli jednak reprezentant Polski nie przeniesie się do Starej Damy to alternatywami mają być właśnie Scamacca i Andrea Pinamonti z Genoi CFC.

Inne kluby, a mianowicie oba z Mediolanu również mają chrapkę na zawodnika Sassuolo. Decydenci Milanu chcieli by mieć w swoich szeregach Scamaccę jako tzw. wice-Ibrę. Inter natomiast poszedł o krok dalej i zaoferował za Scamaccę 10 milionów euro plus Lorenzo Pirolę, którego notabene bardzo cenią na MAPEI Stadium.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz