You are here: Home » Główne newsy » Juventus wygra walkę o Berardiego?

Juventus wygra walkę o Berardiego?

Juventus wygra walkę o Berardiego?

Fot. foxsports.com

Juventus wygra walkę o Berardiego?

Juventus nie porzucił jeszcze nadziei w walce o zakontraktowanie Domenico Berardiego z Sassuolo Calcio – informuje „Calcio Mercato”.

22-letni prawoskrzydłowy w każdym okienku transferowym łączony jest z odejściem z MAPEI Stadium. Młodzieżowy reprezentant Włoch zabrał swego czasu nawet głos w tej sprawie, twierdząc, że odrzucał dotychczas wszystkie oferty, gdyż obawia się, że przejście do większego, lepszego klubu oznaczałoby dla niego o wiele mniej okazji do gry niż do tej pory.

Mimo odmów ze strony Berardiego w kolejce po jego podpis wciąż ustawiają się włoskie jak i angielskie kluby.

Czekający wciąż na debiut w „Squadra Azzurra” piłkarz widnieje w notesach skautow Chelsea, Interu czy Milanu. Teraz jednak do walki o Berardiego powrócił Juventus, który miał możliwość wykupienia zawodnika za odpowiednią klauzulę. Ten jednak zdecydował się zostać w Sassuolo, z którym miał możliwość m.in. gry w Lidze Europy.

Rekordowy mistrz Italii mimo wszystko nie podaje się w walce o zakontraktowanie gwiazdy „Neroverdich” i opracował już plan jego pozyskania.

„Bianconeri” chcą przekonać Berardiego do przenosin na Juventus Stadium za pośrednictwem jego agenta i wierzą w to, że uda się usiąść do rozmów w tej sprawie. By wygrać ten wyścig „Juve” chce wykupić jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy w Serie A za 35 milionów euro.

Jeśli jednak plan ten spali na panewce to Juventus będzie chciał pozyskać Douglasa Costę z Bayernu Monachium.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz