You are here: Home » Główne newsy » Juventus z ofertą za Politano

Juventus z ofertą za Politano

Juventus z ofertą za Politano

Fot. calciomercato.com

Jak donoszą włoskie media Juventus złożył ofertę kupna Matteo Politano z U.S. Sassuolo Calcio. Za 24-letniego skrzydłowego Neroverdich, Bianconeri oferują 25 milionów euro.

Od kilku dni mówi się o tym, że Politano dołączy do rywali Starej Damy w walce o Scudetto czyli SSC Napoli.

Teraz z kolei La Gazzetta dello Sport twierdzi, że kontuzja Juana Cuadrado oznacza, że Juve chce zakontraktować kolejnego nowego skrzydłowego.

Według włoskiego dziennika, między dwoma klubami dojdzie jeszcze do rozmów na temat możliwej transakcji wychowanka Romy.

Mimo, że wciąż nie wiadomo, jak poważnego urazu doznał Cuadrado, Juventus nie zamierza podejmować ryzyka i bierze pod uwagę najgorszy możliwy scenariusz.

Wczoraj, dyrektor Sassuolo, Giovanni Carnevali, przyznał, że Politano wyraził chęć opuszczenia Neroverdich, a Napoli było liderem w walce o jego podpis pod kontraktem. Jednak w związku z włączeniem się do walki Juventusu pozycja Neapolitańczyków nie jest już tak mocna.

Politano trafił na MAPEI Stadium w lipcu 2015 roku najpierw na zasadzie rocznego wypożyczenia, a następnie został wykupiony za 3,5 miliona euro. W obecnym sezonie jest najlepszym strzelcem w drużynie Beppe Iachiniego. W 22 meczach strzelił 4 bramki oraz zaliczył 3 asysty.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz