You are here: Home » Główne newsy » Kolejne kluby zainteresowane Claudem Adjapongiem

Kolejne kluby zainteresowane Claudem Adjapongiem

Kolejne kluby zainteresowane Claudem Adjapongiem
Fot. modenatoday.it

Jak donosi La Gazzetta dello Sport Crotone i La Spezia to kolejne kluby, które interesują się Claudem Adjapongiem z Sassuolo Calcio.

Po tym jak stało się jasne, że Hellas Verona nie wykupi Clauda Adjaponga włoskie media rozpoczęły poszukiwanie nowego klubu dla 21-letniego lewego obrońcy.

Młodzieżowy reprezentant Włoch nie ma za sobą udanego sezonu. Latem minionego roku na zasadzie rocznego wypożyczenia przeniósł się do Hellasu, jednak w klubie z miasta Romea i Julii rozegrał zaledwie 5 spotkań, a na murawie spędził 228 minut, co sprawiło, że włodarze tego klubu zdecydowali nie wydawać 8 milionów euro na jego wykupienie.

Mimo można powiedzieć straconego sezonu nie znika zainteresowanie usługami Adjaponga. Jak donosi wspomniany włoski dziennik wychowanek Neroverdich znalazł się bowiem na celowniku Crotone i La Spezii, która chce wzmocnić lewą flankę przed nowymi rozgrywkami.

Wcześniej mającym ghańskie korzenie piłkarzem interesowała się m.in. Genoa.

Patrząc na mocno obsadzone pozycje zarówno na lewej obronie (Kyriakopoulos, Sala, Peluso czy Tripaldelli) jak i na prawej obronie (Toljan czy Muldur) można śmiało napisać, że przyszłość Adjaponga nie rysuje się w czarno-zielonych barwach.

Jak dotychczas Adjapong wystąpił w 36 meczach Sassuolo, w których strzelił 2 bramki i zaliczył 1 asystę.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz