You are here: Home » Główne newsy » Kolejny piłkarz Interu w kręgu zainteresowań Sassuolo

Kolejny piłkarz Interu w kręgu zainteresowań Sassuolo

Kolejny piłkarz Interu w kręgu zainteresowań Sassuolo
Fot. Goal.com

U.S. Sassuolo Calcio sonduje rynek w poszukiwaniu młodych utalentowanych piłkarzy, którzy mogliby zasilić latem trafić na MAPEI Stadium.

Wśrod takich piłkarzy znajdują się m.in. Vitao z Szachtara Donieck, Sergio Akieme i Monchu z Barcelony, czy Emanuel Zuelli z Chievo Verona.

Według najnowszych informacji zebranych przez portal SassuoloNews.net Neroverdi zainteresowali się pomocnikiem Interu Mediolan, Lucienem Agoumé.

Przyszłość urodzonego w Kamerunie 18-letniego pomocnika ma zależeć od menadżera Interu. Wciąż niewiadomo czy będzie to Antonio Conte czy Massimiliano Allegri.

Nerazzurri zdaniem włoskiej prasy mogliby zgodzić się na wypożyczenie wychowanka Sochaux, co nie za bardzo z kolei odpowiada Sassuolo.

Nie można wykluczyć również tego, że Agoumé mógłby zostać włączony w transakcje jak np. wykupienie Sensiego za mniejszą kwotę czy ściągnięcie do Mediolanu Gianluci Scamacci lub Manuela Locatellego.

W minionym sezonie Agoumé wystąpił w 3 meczach Serie A i spędził na murawie 65 minut. O wiele lepiej wiodło mu się w drużynie Primavery, gdzie zebrał 10 występów i strzelił 1 bramkę oraz zaliczył 2 asysty.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz