You are here: Home » Główne newsy » Kontuzja Rossiego przekreśli jego transfer do Sassuolo?

Kontuzja Rossiego przekreśli jego transfer do Sassuolo?

Kontuzja Rossiego przekreśli jego transfer do Sassuolo?

Fot. entertain9ja.com

To już nie jest wielki, ani spory, a wręcz ogromny pech Giuseppe Rossiego. 30-letni napastnik ponownie zerwał więzadła krzyżowe w kolanie.

Warto odnotować, że nie jest to jego pierwszy, ani nawet drugi tego typu uraz. W 2011 i 2013 zrywał więzadła w prawym kolanie i miał je nie raz naderwane, a tym razem zerwał je w lewym.

Tej jakże poważnej kontuzji dla piłkarza doznał podczas ligowego starcia z Eibarem i zmuszony został opuścić boisko już w 35. minucie.

Hiszpański klub potwierdził, że włoskiego napastnika czeka od sześciu do ośmiu miesięcy przerwy od gry. Mający amerykańskie korzenie piłkarz w najbliższym czasie przejdzie kolejną operację.

29-krotny reprezentant Squadra Azzurra barw klubu z Galicji broni na zasadzie wypożyczenia z Fiorentiny. W obecnym sezonie wystąpił łącznie w 30 meczach, w których strzelił 6 bramek oraz zaliczył 1 asystę.

Kilka dni temu włoskie media informowały, że Rossi od nowego sezonu może ponownie występować w Serie A. Zainteresowanie nim wyrażają m.in. Torino, Sassuolo czy Chievo Verona.

Do jednego z tych klubów będzie mógł dołączyć na zasadzie wolnego transferu, gdyż z 30 czerwca wygasa jego umowa z Violą.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz