You are here: Home » Główne newsy » Kto nowym trenerem Sassuolo? Oto potencjalni kandydaci

Kto nowym trenerem Sassuolo? Oto potencjalni kandydaci

Kto nowym trenerem Sassuolo Oto potencjalni kandydaci
Fot. canalesassuolo.it

Dni mijają, a wciąz niewiadomo kto będzie nowym trenem Sassuolo Calcio w przyszłym sezonie. Włodarze Neroverdich mają w swoich notesach kilku kandydatów do zastąpienia Roberto De Zerbiego.

De Zerbi objął stery w ekipie z MAPEI Stadium w lipcu 2018 roku, a jego umowa obowiązuje do końca czerwca bieżącego roku i jak donoszą włoskie media jest on już dogadany z nowym pracodawcą tj, z Szachtarem Donieck.

W ostatnich dniach najczęściej w kontekście pracy w Sassuolo wymieniany jest Eusebio Di Francesco, dla którego byłby to powrót do klubu z regionu Emillia-Romania. Pozostający obecnie bez pracy (ostatnio prowadził Cagliari Calcio) 51-latek odpowiadał za wyniki Sassuolo w latach 2012-2017 i to pod jego wodzą klub ten awansował do Ligi Europy.

Według informacji La Gazzetta dello Sport na liście potencjalnych następców De Zerbiego znajdują się również tacy kandydaci jak Vincenzo Italiano ze Spezii, Luca Gotti z Udinese Calcio, Paolo Zanetti z Venezii FC czy Alessio Dionisi z Empoli.

Z kolei zarówno Fabrizio Romano jak i Gianluca Di Marzio łączą z objęciem tejże posady Vincenzo Montellę czy Marco Giampaolo. Obaj Panowie pozostają również bez pracy po nieudanych przygodach w Fiorentinie i Torino FC.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz