You are here: Home » Główne newsy » Leonardo Pavoletti ponownie piłkarzem Sassuolo?

Leonardo Pavoletti ponownie piłkarzem Sassuolo?

Leonardo Pavoletti ponownie piłkarzem Sassuolo?

Fot. ilrestodelcarlino.it

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce SSC Napoli definitywnie opuści Leonardo Pavoletti. Napastnik Partenopeich może trafić do U.S. Sassuolo Calcio, które jest kolejnym klubem zainteresowanym pozyskaniem 28-letniego napastnika.

Sassuolo poszukuje napastnika, po tym jak z klubem pożegnał się Gregoire Defrel, a wciąż nie pewna jest przyszłość m.in. Alessandro Matriego czy Diego Falcinelliego.

Były zawodnik Genoi nie widnieje w planach Maurizio Sarriego na nowy sezon. Dodatkowo nie został przez niego zgłoszony na liście kadr na spotkanie Champions League przeciwko Nicei.

Popularni Neroverdi nie są jedynym klubem, który jest zainteresowany sprowadzeniem wychowanka..Sassuolo. W kolejce stoją również inne włoskie kluby jak beniaminkowie SPAL, Benevento czy Bologna. Każdy z tych zespołów poszukuje klasowego napastnika, który zagwarantuje zespołowi kilkanaście bramek w sezonie.

Pavoletti trafił do Napoli w styczniu bieżącego roku za 18 milionów z Genoi i przez ten czas wystąpił zaledwie w 10 meczach (0 bramek 0 asyst). Jego umowa z ekipą ze Stadio San Paolo obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, a obecnie jego wartość rynkowa wynosi 11 milionów euro.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz