You are here: Home » Główne newsy » Lippi: Milan pytał o Politano

Lippi: Milan pytał o Politano

Lippi: Milan pytał o Politano

Fot. Corriere.it

Przed kilkoma dniami włoskie media obiegły informacje, że przedstawiciele Milanu spotkali się z agentem Matteo Politano i przedstawicielami Sassuolo w sprawie letniego transferu 24-letniego prawoskrzydłowego.

Informacje te potwierdził agent Politano, Davide Lippi, który w rozmowie z MilanNews przyznał, że Milan pytał o gwiazdę Neroverdich.

Rossoneri cały czas muszą walczyć o grę w Lidze Europy w przyszłym sezonie, ale dyrektorzy tego klubu sondują już rynek w poszukiwaniu kolejnych piłkarzy, którzy mogą latem wzmocnić klub.

Jednym z priorytetów Il Diavolo jest wzmocnienie skrzydeł, a jednym z poważnych kandydatów na to miejsce jest Matteo Politano, Politano, który zimą był bliski przejścia do SSC Napoli, lecz ostatecznie wszelkie dokumenty nie zostały złożone na czas i piłkarz ten pozostał na MAPEI Stadium.

Teraz swoich sił co do ściągnięcia Politano spróbuje Milan.

Byłem w ośrodku treningowym Milanu, ponieważ jestem agentem piłkarskim, a zbliża się okno transferowe. Tak jak inni agenci spotykam się z różnymi klubami – wyznał Lippi.

Politano. To nie są rozmowy na temat pojedynczych piłkarzy, ale zapytał o niego dyrektor sportowy Mirabelli, przywitałem sie też z trenerem Gattuso i rozmawialiśmy o przyszłości. Przedyskutowaliśmy wiele rzeczy, nie tylko sprawę Politano. Jasne, Matteo to świetny piłkarz, który świetnie sobie radzi, nic dziwnego, że o niego zapytali.

Milan chce wzmocnić swój skład, mają młodego trenera z trzyletnim kontraktem, a to znaczy, że wierzą w ten projekt pod wodzą Gattuso. Wiem, że już teraz planują przyszłość tak, by klub radził sobie jak najlepiej.

Wychowanek AS Romy w ostatnim czasie jest w wybornej formie. To dzięki jego trafieniom Sassuolo zapewniło sobie utrzymanie w Serie A. W obecnym sezonie wystąpił on w 34 ligowych meczach, w których strzelił 9 bramek i zaliczył 5 asyst.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz