You are here: Home » Główne newsy » Lorenzo Lucca trafi do Sassuolo?

Lorenzo Lucca trafi do Sassuolo?

Lorenzo Lucca trafi do Sassuolo
Foto. pisachannel.tv

Jak donosi Sky Sports, Sassuolo Calcio chce w ostatnich kilkudziesięciu godzinach okienka transferowego zaklepać transfery nie tylko Luci Moro, ale również Lorenzo Lucci.

Rosły bo mierzący 201 centymetrów wzrostu Lucca przeniósł się latem minionego roku z Palermo do Pisy za 2,1 miliona euro i w barwach Nerazzurrich strzelił 6 bramek oraz zaliczył 2 asysty w 17 ligowych meczach.

Warto dodać, że Neroverdi próbowali pozyskać Luccę również latem (więcej tutaj), jednak ten ostatecznie trafił do wspomnianej Pisy.

Teraz według wspomnianego Sky Sports Lucca dogadał się już z Sassuolo co do kontraktu do 2026 roku. Włodarze klubu z Toskanii oczekują za swojego snajpera 15 milionów euro, podczas gdy Sassol na razie oferuje 10 milionów euro.

W przypadku przybycia Lucci już w styczniu na MAPEI Stadium w formacji ofensywnej Czarno-Zielonych zrobiłoby się bardzo ciasno i co za tym idzie Gregoire Defrel mógłby przenieść się ponownie do Sampdorii, gdzie z otwartymi ramionami przywitałby go Marco Giampaolo.

Ostatnie godziny zimowego okienka transferowego zapowiadają się bardzo ciekawie.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz