You are here: Home » Główne newsy » Luca Mazzitelli na celowniku trzech klubów

Luca Mazzitelli na celowniku trzech klubów

Luca Mazzitelli na celowniku trzech klubów
Fot. radiogoal24.it

Jak donosi Tuttomercatoweb Parma, Crotone i Benevento są zainteresowane pozyskaniem Luci Mazzitellego z Sassuolo Calcio.

24-letni środkowy pomocnik jest piłkarzem Neroverdich od lutego 2016 roku i jak dotychczas już 3-krotnie był wypożyczany do innych klubów t, do Brescii, Genoi CFC czy Virtusa Entelii, gdzie spędził miniony sezon.

W barwach drugoligowego klubu wystąpił w 18 meczach i strzelił w nich 3 bramki oraz zaliczył 3 asysty. Z końcem sierpnia Mazzitelli wrócił do Sassuolo, jednak jego przyszłość nie rysuje się w czarno-zielonych barwach.

Według wspomnianego Tuttomercatoweb zainteresowanie Mazzitellim wyrażają dwaj beniaminkowie Serie A tj, Crotone i Benevento oraz Parma.

Zdaniem włoskiej prasy Sassuolo nie chce pozbywać się na stałe swojego zawodnika, zatem wychodzi na to, że jeśli Mazzitelli trafi do któregoś z w/w klubów to przeniesie się do niego na zasadzie wypożyczenia.

Dotychczas dla klubu z MAPEI Stadium wychowanek AS Romy wystąpił łącznie w 48 spotkaniach, w których zaliczył 1 trafienie oraz 3 kończące podania.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz