You are here: Home » Główne newsy » Lukas Haraslin zostanie włączony w transfer definitywny Traore?

Lukas Haraslin zostanie włączony w transfer definitywny Traore?

Lukas Haraslin zostanie włączony w transfer definitywny Traore
Fot. Giuseppe Maffia/NurPhoto via Getty Images

Jak donoszą włoskie media Sassuolo Calcio zamierza skorzystać z opcji wykupienia Hameda Juniora Traore z Empoli po zakończeniu jego dwuletniego wypożyczenia.

20-letni ofensywny pomocnik, który w obecnym sezonie grywa również jako skrzydłowy przeniósł się do Neroverdich w lipcu 2019 roku na zasadzie dwuletniego wypożyczenia z ewentualnym przymusem jego wykupienia.

Według włoskiej prasy Giovanni Carnevali coraz poważniej myśli o zatrzymaniu Iworyjczyka na MAPEI Stadium mimo, że taki ruch kosztować ma Sassuolo 16 milionów euro.

Sternicy Czarno-Zielonych by zbić kwotę odstępnego rozważają włączenie do negocjacji z Toskańczykami jednego ze swoich piłkarzy tj, Lukasa Haraslina, który jest ponoć niezwykle pożądanym zawodnikiem w drugoligowym klubie.

Wymiana dwóch piłkarzy plus korekta Sassuolo doprowadzić może do szczęśliwego finału, a co za tym idzie Haraslin po roku może opuścić ekipę z regionu Reggio Emillia.

W obecnym sezonie Traore wystąpił w 16 ligowych meczach, w których strzelił 2 bramki i zaliczył 1 asystę. Z kolei Haraslin rozegrał zaledwie 6 spotkań, a na murawie spędził zaledwie 158 minut.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz