You are here: Home » Główne newsy » Magnani zastąpi w Hellasie Marasha Kumbullę?

Magnani zastąpi w Hellasie Marasha Kumbullę?

Magnani zastąpi w Hellasie Marasha Kumbullę
Fot. thesun.co.uk

W związku z przyjściem do U.S. Sassuolo Calcio Kaana Ayhana wszystko wskazuje na to, że z klubem pożegna się Giangiacomo Magnani.

24-letni środkowy obrońca latem minionego roku trafił na wypożyczenie do Brescii, jednak w barwach ówczesnego beniaminka rozegrał zaledwie 3 spotkania w tym 2 ligowe i spędził na murawie zaledwie 228 minuty.

W związku z tym faktem rosły bo mierzący 191 centymetrów stoper w zimowym okienku wrócił do Sassuolo, gdzie rozegrał tylko 8 spotkań i strzelił 1 jakże ważną bramkę w zremisowanym 3:3 meczu z Interem Mediolan.

Teraz gdy na MAPEI Stadium przybył Kaan Ayhan, a włodarze Neroverdich wykazują zainteresowanie kolejnymi obrońcami jak m.in. Vitao z Szachtara Donieck wszystko wskazuje na to, że Giangiacomo Magnani opuści szeregi Zielono-Czarnych.

O byłego zawodnika Perugii czy Juventusu zabiega Hellas Verona, gdzie Magnani miałby zostać zastępcą Marasha Kumbulii, o którego z kolei zabiega m.in. Inter Mediolan.

Umowa wychowanka Reggiany z Sassuolo obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku, a zdaniem portalu transfermarkt.de jego wartość rynkowa to 3,2 miliona euro.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz