You are here: Home » Główne newsy » Mahmoud Dahoud na celowniku Sassuolo Calcio

Mahmoud Dahoud na celowniku Sassuolo Calcio

Mahmoud Dahoud na celowniku Sassuolo Calcio
Fot. today24.news

Pozostało kilka dni do końca okienka transferowego więc w mediach pojawia się coraz więcej plotek łączących wielu piłkarzy ze zmianami barw klubowych.

Jak donoszą włoskie media Sassuolo Calcio dołączyło do klubów, które są zainteresowane pozyskaniem Mahmouda Dahouda z Borussii Dortmund, która z kolei wzięła na celownik pomocnika Neroverdich, Manuela Locatellego.

Oprócz Czarno-Zielonych zainteresowanie 2-krotnym reprezentantem Niemiec wyrażają dwa francuskie kluby tj. Olympique Marsylia oraz AS Monaco.

Sassuolo by pozyskać urodzonego w Syrii piłkarza może wykorzystać dobre relacje z BVB, które zostały nawiązane przy pozyskaniu Jeremiego Toljana.

Włodarze klubu z Signal Iduna Park rozważają ponoć włączenie byłego piłkarza Monchengladbach do transakcji na mocy której pozyskaliby wspomnianego Manuela Locatellego.

W obecnym sezonie Dahoud nie może liczyć na regularną grę w barwach Borussen. Dotychczas wystąpił łącznie w 8 spotkaniach (bez asysty i bramki), a na murawie spędził 507 minut. Jego umowa z Borussią Dortmund obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz