You are here: Home » Główne newsy » Matteo Politano wypożyczony do Interu

Matteo Politano wypożyczony do Interu

Matteo Politano wypożyczony do Interu

Fot. intermediolan.com

Matteo Politano został nowym zawodnikiem Interu Mediolan – poinformował włoski klub za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej.

24-letni skrzydłowy i zarazem najlepszy piłkarz minionego sezonu Neroverdich przeniósł się na Stadio Giuseppe Meazza na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego.

1-krotny reprezentant Squadra Azzurra tuż po złożeniu podpisu pod kontraktem wyznał, że jest bardzo podekscytowany perspektywą gry w Interze.

Bycie w takim klubie jest dla mnie czymś wyjątkowym. Cieszę się, że będzie mi dane grać w Interze – powiedział Politano w rozmowie z Inter TV.

Jestem bardzo podekscytowany perspektywą gry w Interze i już nie potrafię się doczekać, kiedy będzie to możliwe – dodał wychowanek Romy.

Dziękuję prezesowi, dyrektorowi sportowemu, klubowi i trenerowi, którzy chcieli mnie w Interze. Chciałbym też podziękować Sassuolo za to, że dało mi możliwość rozwoju – kontynuował.

San Siro to stadion, który jest dla mnie szczęśliwy. Udało mi się na tym obiekcie zdobyć bramki zarówno w boju z AC Milanem, jak i Interem. Po transferze mam nadzieję, że nadal będzie mi dane strzelać gole na tym stadionie – dodał na zakończenie Politano.

W minionym sezonie Politano wystąpił w 39 meczach Neroverdich we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich jedenaście goli i zanotował pięć asyst.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz