You are here: Home » Główne newsy » Matteo Saccani ponownie wypożyczony

Matteo Saccani ponownie wypożyczony

Matteo Saccani ponownie wypożyczony
Fot. uspergolettese1932.it

Matteo Saccani został nowym piłkarzem US Pergolettese 1932.

22-letni prawy obrońca latem minionego roku przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do Pescary. W ekipie popularnych Delfinów nie mógł jednak liczyć na regularną grę, gdyż wystąpił w zaledwie 4 meczach, w których zaliczył 1 asystę.

W związku z tym faktem Neroverdi postanowili skrócić jego wypożyczenie i na drugą część sezonu wysłać go na podobnej zasadzie do innego trzeciligowego klubu tj, US Pergolettese 1932.

U.S Pergolettese ogłasza, że zapewniło sobie usługi sportowe prawego obrońcy Matteo Saccaniego. Urodzony 1 stycznia 2001 roku piłkarz Sassuolo, po dwóch sezonach w Primaverze, w zeszłym sezonie rozegrał 36 meczów w Serie C w koszulce Vis Pesaro, podczas gdy w obecnym dwukrotnie wystąpił w Pescarze. Powrócił zatem do Sassuolo, a teraz przybywa do Pergolettese z formułą tymczasowego transferu. Witamy MATTEO w Pergolettese – możemy przeczytać na stronie tego klubu.

Warto dodać, że piłkarzami Pergolettese są również 20-letni środkowy obrońca Stefano Piccinini oraz 21-letni środkowy pomocnik Federico Artioli, którzy również przebywają w nim na zasadzie wypożyczeń.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz