You are here: Home » Główne newsy » Mercato live#1

Mercato live#1

Mercato live#1
Fot. canalesassuolo.it

3 stycznia, to dzień, w którym otwarte zostało zimowe mercato we Włoszech. W związku z tym faktem nie będzie brakowało doniesień transferowych związanych z naszym klubem.  Kilku piłkarzy łączonych jest z odejściem z klubu. Kilku z kolei łączonych jest z przenosinami na MAPEI  Stadium. A oto pierwsze doniesienia z dziś  jeśli chodzi o Sassuolo Calcio:

  • Udinese Calcio, Benevento Calcio i Crotone FC są zainteresowane pozyskaniem Marcello Trotty. 
  • Martin Caceres znalazł się w orbicie zainteresowań Sassuolo Calcio.

  • Powraca temat Ericka Pulgara w Sassuolo Calcio. Latem oba kluby nie doszły do porozumienia w kwestii kwoty odstępnego. Teraz przedstawiciele obu ekip mają wznowić rozmowy na temat transferu reprezentanta Chile na MAPEI Stadium.
  • Według La Gazzetta dello Sport, Milan nie rezygnuje z chęci pozyskania Stefano Sensiego. 23-letni pomocnik jest ponoć nr.1 na liście Rossonerich jeśli chodzi o wzmocnienie linii pomocy. By przekonać włodarzy Neroverdich do sprzedaży Sensiego, decydenci Rossonerich chcą włączyć do transakcji młodego bramkarza Alessandro Plizzariego, którym Sassuolo się mocno interesuje.
  • La Gazzetta dello Sport: Manolo Gabbiadini, Kevin-Prince Boateng, Adem Ljalić, Marko Pjaca to piłkarze, którzy brani są pod uwagę pod kątem wzmocnienia ofensywy Milanu w zimowym okienku transferowym.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz