You are here: Home » Główne newsy » Milan ponownie pyta o Politano

Milan ponownie pyta o Politano

Milan ponownie pyta o Politano

Fot. calciomercato.com

Jak donosi znany włoski dziennikarz sportowy, Gianluca Di Marzio w środowy wieczór doszło do spotkania przedstawicieli Milanu i Sassuolo oraz agentów Matteo Politano, na którym rozmawiano na temat letniego transferu 24-letniego prawoskrzydłowego.

Politano był bliski zmian barw klubowych już w zimowym okienku transferowym. Parol na najlepszego piłkarza Neroverdich zimą zagięło SSC Napoli, jednak wszelkie dokumenty nie zostały złożone na czas i piłkarz ten pozostał w ekipie z Mapei Stadium ? Citt? del Tricolore.

Teraz zdaniem Di Marzio, przedstawiciele Rossonerich spotkali się z Davide Lippim i Lucą Penacchim tj, agentami Politano.

Kilka godzin później w tym samym hotelu pojawił się dyrektor generalny The Black and Greens, Giovanni Carnevali, który wyznał, ze mógł spotkać się z przedstawicielami Il Diavolo w Mediolanie.

Zdaniem 44-letniego dziennikarza Sky Sport, osoby reprezentujące Milan przeprowadziły wstępne dochodzenie mające na celu ustalić, czy Sassuolo jest gotowe sprzedać Politano i za jaką kwotę.

Wychowanek AS Romy w ostatnim czasie jest w wybornej formie. To dzięki jego trafieniom Sassuolo zapewniło sobie utrzymanie w Serie A. W obecnym sezonie wystąpił on w 34 ligowych meczach, w których strzelił 9 bramek i zaliczył 5 asyst.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz