You are here: Home » Główne newsy » Milan zainteresowany Stefano Sensim

Milan zainteresowany Stefano Sensim

Milan zainteresowany Stefano Sensim

Fot. canalesassuolo.it

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, Stefano Sensi znalazł się na celowniku Milanu.

Włodarze Rossonerich rozpoczęli sondowanie rynku w poszukiwaniu piłkarza, który wypełni lukę po kontuzjowanym Lucasie Biglii. Reprezentant Argentyny doznał bowiem poważnej kontuzji, która wyklucza go z gry na około 4 miesiące.

W związku z tym faktem sternicy Milanu rozpoczęli poszukiwania jego zastępcy, a jednym z kandydatów jest właśnie Stefano Sensi, który udowodnił nie raz, że jest piłkarzem uniwersalnym. Z powodzeniem występuje na pozycji defensywnego, środkowego czy nawet lewego pomocnika.

Co prawda, Sensi nie gra w każdym ze spotkań Sassuolo (rozegrał dotychczas 7 meczów w Serie A i zaliczył w nich 2 asysty), ale jeśli wybiega już na boisku to prezentuje się naprawdę z dobrej strony, co zauważył sam selekcjoner reprezentacji Włoch, Roberto Mancini, który powołał go na mecze Ligi Narodów przeciwko Portugalii i na towarzyskie spotkanie z USA.

Umowa Sensiego z Sassuolo obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku, a jego wartość rynkowa to obecnie 3,5 miliona euro. Wątpliwe jednak by Neroverdi oddali swojego piłkarza zwłaszcza ligowemu rywalowi za taką kwotę.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz