You are here: Home » Główne newsy » Napastnik Carpi następcą Alessandro Matriego?

Napastnik Carpi następcą Alessandro Matriego?

Napastnik Carpi następcą Alessandro Matriego

Fot. bzona.it

Alessandro Matri wciąż nie przedłużył swojego kontraktu z U.S. Sassuolo Calcio. Obecna umowa 33-letniego napastnika z Neroverdimi wygasa z końcem obecnego sezonu i ani klub, ani piłkarz nie informują o ewentualnych rozmowach dążących do przedłużenia obustronnej współpracy.

Latem o byłego snajpera Milanu, Juventusu czy Fiorentiny mocno zabiegała Parma Calcio 1913, która poszukiwała wzmocnień w ofensywie w walce o awans do Serie A. Sam piłkarz spotkał się nawet w Mediolanie z dyrektorem sportowym Parmy, Danielem Faggiano i ustalił nawet warunki trzyletniej umowy.

Ostatecznie do przenosin na Stadio Ennio Tardini nie doszło, gdyż transfer zablokowali włodarze Sassuolo, którzy nie chcieli osłabiać kadry tuż przed końcem okienka transferowego.

Decydenci ekipy z Mapei Stadium-Citt? del Tricolore rozpoczęli sondowanie rynku w razie, gdy chcąc nie chcąc Matri pożegna się z The Black and Greens. Wśród potencjalnych następców środkowego napastnika wymienia się snajpera Carpi FC 1909, Giancarlo Malcore.

23-latek przeniósł się do drugoligowego włoskiego klubu latem bieżącego roku z 4.ligowej Manfredonii i z marszu stał się najlepszym piłkarzem i Biancorossich. W 9 ligowych meczach strzelił już 5 bramek w tym zaliczył hat-tricka w ostatnim wygranym 4:2 spotkaniu z Ascoli oraz zaliczył 1 asystę. Dołożył również 1 trafienie w spotkaniu Pucharu Włoch.

Umowa Malcore z klubem z regionu Modeny obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, a jego wartość rynkowa na obecną chwilę wynosi zaledwie 125 tysięcy euro.

Krótki filmik prezentujący umiejętności Malcore.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz