You are here: Home » Główne newsy » Napastnik Fiorentiny w Sassuolo?

Napastnik Fiorentiny w Sassuolo?

Napastnik Fiorentiny w Sassuolo?

Fot. Gabriele Maltinti/Getty Images

Wciąż niepewna jest przyszłość Alessandro Matriego w U.S. Sassuolo Calcio, stąd włodarze Neroverdich sondują rynek w poszukiwaniu napastnika w razie gdyby Matri jednak pożegnał się z ekipą z MAPEI Stadium.

Od dłuższego czasu w mediach przewijają się nazwiska piłkarzy, którzy mogą wzmocnić atak w Sassuolo, jak chociażby Giampaolo Pazzini z Hellasu Verona czy Gianluci Lapaduli z Genoi CFC. Teraz zdaniem Sportitalii do w/w kandydatów możemy dodać nazwisko Khoumy Babacara, który nie może liczyć na regularną grę w barwach Fiorentiny i, który będzie szukał klubu, gdzie będzie mógł grać więcej w kontekście Mundialu w Rosji.

Śpośród całej trójki negocjacje z Babacarem należałyby do najtrudniejszych, ale zdaniem jego agenta, Patricka Bastianelliego wszystko jest możliwe.

„Na rynku transferowym nigdy nie mów nigdy” – powiedział Bastianelli.

„Tak naprawdę to wszystko może się zdarzyć, ale Khouma obecnie koncentruje się na pracy i treningach z Violą”.

W obecnym sezonie Babacar wystąpił łącznie w 17 meczach, w których strzelił 5 bramek i zaliczył 2 asysty. Na murawie spędził jednak zaledwie 522 minuty. Stefano Pioli woli stawiać bardziej na Giovanniego Simeone czy Cyrila Théréau.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz