You are here: Home » Główne newsy » Napoli dołączyło do klubów zainteresowanych Duncanem

Napoli dołączyło do klubów zainteresowanych Duncanem

Napoli dołączyło do klubów zainteresowanych Duncanem
Fot.ghanasportsonline.com

SSC Napoli dołączyło do klubów zainteresowanych pozyskaniem Alfreda Duncana z U.S. Sassuolo Calcio – informują włoskie media.

26-letnim pomocnikiem Neroverdich oprócz Partenopei interesują się również takie kluby jak AC Milan czy Atalanta Bergamo.

Właściciel klubu spod Wezuwiusza Aurelio de Laurentiis by obniżyć kwotę odstępnego za 8-krotnego reprezentanta Ghany jest gotowy włączyć do transakcji Lorenzo Tonelliego, który miniony sezon spędził na wypożyczeniu w Sampdorii Genoa.

Włodarze Sassuolo od dłuższego czasu są zainteresowani pozyskaniem 29-letniego obrońcy, który mógłby wypełnić lukę po Merihu Demiralu, który przenosi się do Juventusu FC.

Innym piłkarzem, który może zostać włączony do transferu Alfreda Duncana jest 23-letni środkowy obrońca Luka Bogdan. Rosły bo mierzący 195 centymetrów stoper jest na celowniku kilku klubów w tym m.in. Torino czy Romy, ale to właśnie Napoli jest faworytem do jego pozyskania.

Wicemistrzowie Włoch po pozyskaniu byłego młodzieżowego reprezentanta Chorwacji oddali by go do ekipy Neroverdich by obniżyć kwotę odstępnego za Duncana.

Bogdan w minionym sezonie rozegrał 20 spotkań w Serie B i strzelił w nich 1 bramkę.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz