You are here: Home » Główne newsy » Napoli i Atalanta stoczą walkę o Jeremiego Bogę

Napoli i Atalanta stoczą walkę o Jeremiego Bogę

Napoli i Atalanta stoczą walkę o Jeremiego Bogę
Fot. Getty Images

Jak donosi Sportitalia pomiędzy SSC Napoli i Atalanta Bergamo stoczą bój o pozyskanie Jeremiego Bogi z U.S. Sassuolo.

Popularni Partenopei chcą pozyskać 23-letniego lewoskrzydłowego Neroverdich od dłuższego czasu i składali w związku z tym już nie jedną ofertę kupna Iworyjczyka. Każda z nich jednak zostawała z marszu odrzucona przez sterników klubu z MAPEI Stadium.

Ostatnia oferta Napoli opiewała na 25 milionów euro plus jednego z czwórki piłkarzy: Adam Ounas, Amin Younes, Kevin Malcuit lub Gennaro Tutino.

Sassuolo również ją odrzuciło gdyż oczekuje za Bogę 40 milionów euro.

Napoli nie poddaje się jednak i tym razem ma zaoferować Sassuolo 30 milionów euro, czyli o 5 milionów euro więcej niż ostatnio plus Algierczyka Adama Ounasa, który ostatnio występował na wypożyczeniu w OGC Nicea.

Wszystko wskazuje na to, że i ta oferta zostanie odrzucona przez Czarno-Zielonych.

Zdaniem włoskiej prasy w walce o pozyskanie Bogi wciąż jest Atalanta Bergamo, która może skusić 1-krotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej występami w Lidze Mistrzów. Swego czasu pisano, że popularna La Dea była gotowa dołączyć do transkacji Matteo Pessinę, który ma za sobą udany sezon na wypożyczeniu w Hellasie Verona.

Jak donosi Sky Sport Italia, prezes Atalanty, Antonio Percassi kontaktował się już z Giovannim Carnevallim w kwestii pozyskania Bogi, który w sezonie 2019/2020 wystąpił łącznie w 35 meczach i strzelił w nich 11 brame oraz zaliczył 4 asysty.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz