You are here: Home » Główne newsy » „Nowy Javier Mascherano” trafi do Sassuolo?

„Nowy Javier Mascherano” trafi do Sassuolo?

"Nowy Javier Mascherano" trafi do Sassuolo?

Fot.bitacoradelaredonda.com

Santiago Ascacibar jest uważany za jeden z największych argentyńskich talentów. W związku z tym faktem w kolejce po jego podpis pod kontraktem ustawiło się kilka klubów z Serie A, Bundesligi oraz La Liga.

Informację tą potwierdził agent 20-letniego defensywnego pomocnika Estudiantes, Facundo Fraga.

Nazywany nowym Javierem Mascherano Ascacibar znajduje się na celowniku m.in. Atletico Madryt, AS Romy, Fiorentiny, a także Sassuolo. 20-latek jest kapitanem reprezentacji Argentyny U-20.

– Santiago jest pomocnikiem kompletnym. Dobrze broni i potrafi konstruować akcje w ataku – wyznał Fraga na łamach Calciomercato.it.

– To prawda, jesteśmy w kontakcie z kilkoma klubami Serie A, ale nie zdradzę ich nazw. Tym bardziej, że to na razie jest tylko badanie sytuacji, a nie jakieś poważne oferty.

– To samo dotyczy również klubów z Niemiec i Hiszpanii. Tamtejsze drużyny również są zainteresowane jego usługami – dodał na zakończenie.

Według włoskiej prasy faworytem do pozyskania Ascacibara jest AS Roma, której nowym dyrektorem sportowym od następnego sezonu będzie Ramon Rodriguez Verdejo, znany jako Monchi. Od dłuższego czasu Hiszpan obserwował go w kontekście sprowadzenia do Sevilli.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz