You are here: Home » Główne newsy » Paletta zastąpi Acerbiego w Sassuolo?

Paletta zastąpi Acerbiego w Sassuolo?

Paletta zastąpi Acerbiego w Sassuolo

Fot.theworldgame.sbs.com.au

Włodarze Sassuolo Calcio zdają sobie sprawę z faktu, że podczas najbliższego mercato z klubu może odejść Francesco Acerbi. Zdaniem włoskiej prasy „Neroverdi” mają już jednak kandydata, którym mogą zastąpić 29-letniego obrońcę.

Kontrakt Acerbiego z ekipą z MAPEI Stadium wygasa latem przyszłego roku i póki co nie został przedłużony. Na obecną chwilę oznacza to, letnie okienko transferowe będzie ostatnim dla decydentów Sassuolo by móc zarobić na swoim piłkarzu.

2-krotny reprezentant Włoch od dłuższego czasu łączony jest m.in. z Interem czy AS Romą, do której miałby powędrować za swoim byłym trenerem Eusebio Di Francesco. Teraz do walki o Acerbiego włączył się Galatasaray Stambuł, który zaoferował 7 milionów euro, jednak włodarze „Sassol” oczekują za niego kwoty o 5 milionów większą.

Jeśli dojdzie do sprzedaży Acerbiego to Sassuolo skieruje swój wzrok na gracza AC Milan, Gabriela Palettę. Kontrakt urodzonego w Argentynie 3-krotnego reprezentanta „Squadra Azzurra” wygasa również latem minionego roku.

Paletta w minionym sezonie wystąpił łącznie w 32 meczach „Rossonerich” i strzelił w nich 2 bramki oraz zaliczył 2 asysty.

 

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz