You are here: Home » Główne newsy » Parma zainteresowana Alessandro Matrim

Parma zainteresowana Alessandro Matrim

Parma zainteresowana Alessandro Matrim

Fot: sassuolocalcionews.it

Zdaniem włoskich dziennikarzy FC Parma chce pozyskać napastnika Sassuolo Alessandro Matriego. Popularni Gialloblu oferują 33-letniemu napastnikowi 3-letni kontrakt.

Kontrakt wychowanka Milanu z Sassuolo wygasa latem przyszłego roku. Włodarze Neroverdich mogą skorzystać z zapisu przedłużenia go o kolejne 12 miesięcy, jednak póki co nie skorzystali z tej opcji.

Od dłuższego czasu mówi się, że Matri może opuścić klub z MAPEI Stadium, a dotychczas wśród zainteresowanych wymieniało się Benevento, SPAL czy Cagliari. Teraz jednak do gry włączyła się Parma, która po awansie do Serie B, chce jak najszybciej wrócić do włoskiej ekstraklasy.

Po nieudanych próbach zakontraktowania Maxiego Lopeza, Francesco Caputo i Fabio Ceravolo Parma skierowała swój wzrok właśnie na Matriego. Zdaniem włoskiej prasy były napastnik Juventusu, Lazio, Milanu, Fiorentiny, Genui i Cagliari jest skłonny na przenosiny do drugoligowego klubu, aby być członkiem tego ambitnego planu czyli rychłego powrotu do Serie A. Dodatkowo Matri mógłby liczyć na więcej czasu gry, gdyż w dwóch meczach obecnego sezonu rozegrał zaledwie 11 minut.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz