You are here: Home » Główne newsy » Pierini i Erlic w Spezii, Franchini w Regginie, a Masetti w Pontenderze

Pierini i Erlic w Spezii, Franchini w Regginie, a Masetti w Pontenderze

Pierini i Erlic w Spezii, Franchini w Regginie, a Masetti w Pontenderze

Fot. Daniele Buffa/Image Sport

Sassuolo Calcio za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej ogłosiło oficjalne zmiany barw klubowych niektórych piłkarzy występujących na co dzień w drużynie Primavery.

Jednym z piłkarzy, którzy w przyszłym sezonie nie będą występować w klubie z MAPEI Stadium jest 19-letni lewoskrzydłowy Nicholas Pierini, który został wypożyczony do drugoligowej La Spezii Calcio z opcją transferu definitywnego i kontrwykupu ze strony Neroverdich.

Innym zawodnikiem, który na sezon 2018-2019 zmienia barwy jest 20-letni chorwacki obrońca Martin Erlic, który podobnie jak Pierini przeniósł się do Spezii. W przypadku rosłego stopera (192 centymetry) Aquilotti nie mają opcji kupna.

Szczebel niżej bo do trzecioligowej Regginy na zasadzie wypożyczenia (bez opcji transferu definitywnego) przenosi się 20-letni środkowy pomocnik Simone Franchini.

Ostatnim piłkarzem z Primavery Czarno-Zielonych, który zmienił klub tego lata jest 20-letni Andrea Masetti. Nominalny lewy obrońca zasilił na zasadzie rocznego wypożyczenia szeregi klubu US Citta di Pontendera.

Sassuolo poinformowało również o sprzedaży 29-letniego środkowego obrońcy Jonathana Rossiniego do beniaminka Serie C, ASD Albissoli.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz