You are here: Home » Główne newsy » Pierini wróci wcześniej z wypożyczenia do Ascoli Calcio?

Pierini wróci wcześniej z wypożyczenia do Ascoli Calcio?

Pierini wróci wcześniej z wypożyczenia do Ascoli Calcio
Fot. instagram.com/nicholas_pierini

Nicholas Pierini może być trzecim po Jensie Oddgardzie i Giuseppe Aurelio piłkarzem Sassuolo, który przedwcześnie zakończy swoje wypożyczenie do innego klubu.

Młodzieżowy reprezentant Danii nie mógł liczyć na regularną grę w barwach FC Lugano i ostatecznie na drugą część sezonu został wypożyczony do drugoligowej Pescary.

Giuseppe Aurelio z 1 września trafił na podobnej zasadzie do trzecioligowej Ceseny i w jej barwach rozegrał zaledwie 5 spotkań. W związku z tym faktem skrócono jego wypożyczenie i parę dni temu wytransferowano go do końca czerwca do Imolese.

Pierini, który z kolei na początku października przeniósł się do Ascoli rozegrał więcej spotkań od Odgaarda bo 12, jednak na murawie spędził zaledwie 465 minut. 1 asysta i 0 bramek jak na 22-letniego napastnika jednak nie powala.

Dodatkowo jak donosi Corriere Adriatico przyjście do Ascoli Bidaouiego, Simeriego czy Stoiana sprawi zapewne, że w najbliższych kolejkach Pierini może w ogóle nie podnieść się z ławki rezerwowych co dla niego na pewno nie będzie miłe.

W związku z tym faktem wiele wskazuje na to, że urodzony w Parmie piłkarz może wrócić przedwcześnie z wypożyczenia do Sassuolo, gdzie z wiadomych przyczyn nie będzie mógł liczyć na grę, a co za tym idzie sternicy klubu z MAPEI Stadium będą poszukiwali chętnego na jego zakontraktowanie na najbliższe pół roku.

W pierwszej drużynie Neroverdich Pierini rozegrał dotychczas zaledwie 4 spotkania, a jego umowa wygasa z końcem czerwca 2022 roku.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz