You are here: Home » Główne newsy » Podział punktów na MAPEI Stadium

Podział punktów na MAPEI Stadium

U.S. Sassuolo zremisowało na własnym stadionie z Torino FC w meczu 21.kolejki Serie A.

Gospodarze niedzielnej porażki po porażce przed dwoma tygodniami z CFC Genoą, chcieli zmazać plamę i przedłużyć serię trzech wygranych pod rząd. Z kolei Torino pod wodzą nowego trenera Waltera Mazzarriego chcieli zdobyć kolejne trzy punkty i przybliżyć się do tego 6 miejsca, na którym plasuje się Sampdoria.

Pierwszą okazję na strzelenie bramki w 18.minucie mieli piłkarze Sassuolo, a dokładnie Diego Falcinelli, który strzałem głową próbował pokonać Salvatore Sirigu, jednak jego próba była niecelna.

Parę minut później padła pierwsza bramka. Co nie udało się Neroverdim udało się gościom. Joel Chukwuma Obi zachował trzezwość umysłu i w zamieszaniu udało mu się skierować piłkę do siatki Andrei Consigliego i tym samym zaliczyć swoje trzecie trafienie w obecnym sezonie.

Mimo prób z obu stron wynik w pierwszych 45 minutach nie uległ zmianie i to goście schodzili z boiska z prowadzeniem 0:1.

Wynik 0:1 utrzymywał się na tablicach utrzymywał się do 54.minuty. Podanie od Alfreda Duncana na bramkę zamienił Domenico Berardi, dla którego to dopiero druga bramka w bieżącym sezonie. Berardi popisał się precyzyjnym strzałem z prawej nogi z okolic narożnika pola karnego i nie dał najmniejszych szans Sirigu.

Mimo okazji i prób przez pozostałe ponad 30 minut żadna ze stron nie potrafiła strzelić bramki na wagę wygranej i obie strony podzieliły się punktami.

Sassuolo w ten sposób od czterech spotkań nie jest pokonane na MAPEI Stadium, a Torino pod wodzą Mazzariego zdobyło 4 punkty w 2 meczach.

21.01.2018, godz. 15:00 MAPEI Stadium ? Citt? del Tricolore

U.S. Sassuolo Calcio – Torino FC 1:1 (0:1)

Bramki: Domenico Berardi 54′, – Joel Chukwuma Obi 26′,

Sassuolo: Consigli, Lirola, Goldaniga, Missiroli, Magnanelli, Duncan (87.min Mazzitelli), Berardi, Falcinelli (74.min Politano), Ragusa (53.min Matri)

Torino: Sirigu, Molinaro, Burdisso, N’Koulou, De Silvestri, Obi (73.min Ansaldi), Rincon, Baselli, Berenguer (62.min Moretti), Niang (83.min Boye), Falque

Żółte kartki: Acerbi, Duncan, Matri, Goldaniga – Rincon, Baselli,

Sędzia główny: Michael Fabbri