You are here: Home » Główne newsy » Politano chce dołączyć do Interu Mediolan

Politano chce dołączyć do Interu Mediolan

Politano chce dołączyć do Interu Mediolan

Fot. foxsports.it

Jak donoszą włoskie media, skrzydłowy U.S. Sassuolo Calcio, Matteo Politano poważnie rozważa przenosiny latem do Interu Mediolan.

Wychowanek AS Romy i najlepszy piłkarz Neroverdich w minionym sezonie był bliski zmian barw klubowych już zimą, jednak w związku z faktem, że wszystkie papiery nie zostały załatwione przez SSC Napoli to piłkarz ten pozostał na MAPEI Stadium.

Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że Politano odejdzie z Sassuolo. Cały czas zainteresowanie nim wyrażają Partenopei, a ukraść im go sprzed nosa chcą AC Milan i właśnie Inter Mediolan, który zdaniem prasy jest liderem w wyścigu po jego podpis pod kontraktem.

Luciano Spalletti nie ukrywa, że chciałby mieć w swojej drużynie 24-latka, który dzięki znakomitej formie w ostatnich tygodniach otrzymał po raz kolejny powołanie do reprezentacji Włoch i w towarzyskich spotkaniach stanie przed szansą debiutu w narodowych barwach. Autor łącznie 11 bramek i 5 asyst w 39 meczach również nie ukrywa, że chciałby zasilić szeregi klubu z niebiesko-czarnej części stolicy mody.

Jeśli jednak Inter będzie chciał pozyskać Politano będzie musiał liczyć się z niemałym wydatkiem. Nim jednak zacznie się wzmacniać będzie musiał przestrzegać zasady FFP – Finansowego Fair Play. By zmniejszyć cenę za Politano sternicy Interu będą mogli włączyć w transakcję, któregoś z piłkarzy. Swego czasu włoskie media pisały, że The Black and Greens interesują się Andrea Pinamontim.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz