You are here: Home » Główne newsy » Powrót Frattesiego wykluczy transfer Monchu?

Powrót Frattesiego wykluczy transfer Monchu?

Powrót Frattesiego wykluczy transfer Monchu
Fot. sassuolocalcionews.it

U.S. Sassuolo Calcio sonduje rynek transferowy w poszukiwaniu kilku nowych piłkarzy, którzy wzmocnią kadrę Roberto De Zerbiego przed nowym sezonem.

Nikt w ekipie z MAPEI Stadium nie ukrywa, że gra w Lidze Europy jest marzeniem, ale wszyscy wiedzą, że nie będzie łatwo się do niej zakwalifikować.

Jednym z nowym piłkarzy może zostać Ramón Rodríguez Jiménez znany jako Monchu. Wice-kapitan drugiej drużyny Barcelony może trafić na MAPEI Stadium dzięki doskonałym relacjom między klubami.

Sternicy Sassuolo nie złożyli jeszcze jednak oferty za 20-letniego środkowego pomocnika, mimo, że zdają sobie sprawę z faktu, że zainteresowanie piłkarzem wyrażają inne kluby jak Brighton, Bournemouth, Valencia, Betis i Real Sociedad.

Powodem takiej decyzji jest chęć ocenienia sytuacji w linii pomocy Czarno-Zielonych, oraz fakt, że z wypożyczenia z Empoli wróci do składu Davide Frattesi.

Mający również 20-lat młodzieżowy reprezentant Włoch w zakończonym przed paroma dniami sezonie dla klubu z regionu Toskanii wystąpił łącznie w 41 meczach, w których strzelił 5 bramek i zaliczył 4 asysty.

Jeśli Frattesi pozostanie w Sassuolo to automatycznie zostanie wykluczona opcja pozyskania Monchu, który z kolei w minionej kampanii zanotował 10 trafień i 3 kończące podania w 29 meczach Barcelony B.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz