You are here: Home » Główne newsy » Przyszłość Rogerio w Sassuolo pod znakiem zapytania

Przyszłość Rogerio w Sassuolo pod znakiem zapytania

Przyszłość Rogerio w Sassuolo pod znakiem zapytania
foto. gianlucadimarzio.com

Przyszłość Rogerio w Sassuolo wciąż jest niezdefiniowana.

25-letni lewy obrońca od jakiegoś czasu znajduje się na celowniku wielu europejskich drużyn w tym m.in. ostatnio Galatasaray, który wykazuje konkretne zainteresowanie zawodnikiem pomimo zakupu Angelino na tej samej pozycji.

Jak donosi Gianluca Di Marzio, kontrakt Brazylijczyka wygasa z 30 czerwca 2024 roku i za pośrednictwem swojego agenta dał do zrozumienia, że nie chce go przedłużać.

Włodarze Sassuolo nie są skłonni sprzedawać Rogerio za mniej niż 10 milionów euro i na ten moment odrzucili wszystkie oferty, które napłynęły, ryzykując w ten sposób jego odejście za darmo latem przyszłego roku.

Sytuacja Rogerio to węzeł, który Neroverdi chcą jak najszybciej rozwiązać, zanim stanie się to problemem. Powrót Kyriakopoulosa z wypożyczenia z Bolonii może ułatwić ekipie z MAPEI Stadium rozwiązać ten problem.

Rogerio jest piłkarzem Sassuolo od lutego 2016 z roczną przerwą na grę w Juventusie. W minionym sezonie wychowanek Internacionalu rozegrał łącznie 37 spotkań, w których zaliczył 4 asysty. W sumie wystąpił dla Czarno-Zielonych w 156 meczach, w których zanotował 2 trafienia i 9 kończących podań.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz