You are here: Home » Główne newsy » PUMA nowym sponsorem technicznym Sassuolo Calcio

PUMA nowym sponsorem technicznym Sassuolo Calcio

PUMA nowym sponsorem technicznym Sassuolo Calcio
Fot. sassuolocalcio.it

Już oficjalnie. Puma została nowym sponsorem technicznym U.S. Sassuolo Calcio – poinformował włoski klub za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej.

Obie strony podpisały długoterminową umowę w ramach której Global Sports Brand zostanie nowym oficjalnym sponsorem technicznym męskich, żeńskich i młodzieżowych drużyn Neroverdich.

Jestem bardzo zadowolony z nowej współpracy z takim klubem jak Sassuolo – wyznał Javier Ortega, dyrektor generalny Pumy regionu Europy Południowej.

Klub ten ma młody skład z uznanymi piłkarzami i wieloma obiecującymi talentami. Gra nowoczesną piłkę i ma silną tożsamość. Są jedną z najlepszych drużyn do naśladowania, a także mają jeden z najbardziej interesujących i zrównoważonych projektów klubowych w Serie A. Naprawdę nie możemy doczekać się współpracy z Sassuolo – dodał Ortega.

Jesteśmy podekscytowani i nie możemy się doczekać współpracy z PUMĄ, jedną z wiodących światowych marek sportowych. Z wielką dumą nasza firma łączy się z PUMĄ, mając na celu uczynienie klubu jeszcze bardziej widocznym na poziomie międzynarodowym, co dzięki silnemu właścicielowi MAPEI i trwającemu projektowi sportowemu stanie się coraz bardziej rzeczywiste – wyznał Giovanni Carnevali prezes Sassuolo Calcio.

Sassuolo i PUMA zostają partnerami w tym jakże ważnym roku 100 rocznicy obchodzenia założenia klubu i w związku z tym faktem wspólnie opracują koszulkę jubileuszową. Dzięki synergii obu firm otwarty zostanie również pierwszy oficjalny sklep klubu Neroverdich.

Sassuolo dołącza do rosnącego grona klubów partnerskich PUMA. Znajdują się w nim m.in. AC Milan, PSV Eindhoven, Manchester City, Borussia Dortmund i Valencia CF.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz