You are here: Home » Główne newsy » Rogerio będzie włączony do transferu Meriha Demirala?

Rogerio będzie włączony do transferu Meriha Demirala?

Rogerio będzie włączony do transferu Meriha Demirala
fot. gianlucadimarzio.com

O ile sprawa transferu Meriha Demirala do Juventusu wydaje się już przesądzona, a tyle wciąż nie jasna jest kwestia na jakiej zasadzie 21-letni obrońca przeniesie się do Turynu.

O ile wszystko zmierza do tego, że do Neroverdich przenieść się ma Hamed Junior Traore, którego Bianconeri mają wykupić z Empoli za 15 milionów euro i wypożyczyć do Sassuolo, o tyle wciąż nie jasna jest przyszłość Rogerio, który w minionym sezonie był jednym z kluczowych piłkarzy drużyny z MAPEI Stadium.

21-letniemu brazylijskiemu obrońcy z końcem czerwca kończy się 2-letnie wypożyczenie ze Starej Damy, a zainteresowanie nim wyrażają Newcastle, Benfica oraz hiszpańskie kluby. Przez 2 sezony w ekipie Sassuolo, Rogerio wystąpił w 49 meczach, w których zanotował 1 bramkę i 2 asysty i zrobił duży postęp.

Wielkim zwolennikiem pozostania wychowanka Sport Club Internationalu jest Roberto De Zerbi. Rogerio być może ponownie zostanie wypożyczony, jednak ostateczną decyzję podejmą włodarze Juventusu, którzy patrząc na duże zainteresowanie swoim zawodnikiem są bardziej skłonni do sprzedaży swojego młodego talentu.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz