You are here: Home » Główne newsy » Rogerio wróci do Brazylii?

Rogerio wróci do Brazylii?

Rogerio wróci do Brazylii
fot. gianlucadimarzio.com

Jak donosi portal Yahoo Esportes! Rogerio znalazł się na celowniku SE Palmeiras.

Włodarze popularnych Verdão sondują rynek w poszukiwaniu nowego lewego obrońcy w związku z faktem, że przesądzony jest już transfer Matiasa Viny do AS Romy.

Jak donosi wspomniany portal Yahoo Esportes! jednym z kandydatów do zastąpienia reprezentanta Urugwaju jest właśnie obrońca Neroverdich, Rogerio.

23-letni były młodzieżowy reprezentant Brazylii w zeszłym roku również był łączony z opuszczeniem Sassuolo, ponieważ zabiegało o niego Newcastle United, które ostatecznie sięgnęło po Jamala Lewisa z Norwich City za 16,5 mliona euro.

Rogerio miał przenieść się do angielskiej ekipy za 15 milionów euro, ale sternicy Palmeiras wierzą w to, że piłkarz ten może być dostępny za dużo niższą kwotę.

Zdaniem portalu transfermarkt.de wartość rynkowa Rogerio to 6 milionów euro. Umowa wychowanka Sport Club Internacional z Sassuolo obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.

Warto dodać, że Sassuolo wyraża zainteresowanie 20-letnim prawoskrzydłowym Palmeiras, Gabrielem Veronem, jednak mało prawdopodobne jest to, żeby oba kluby włączyły tych piłkarzy w jedną transakcję.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz