You are here: Home » Główne newsy » Rolando Mandragora przeniesie się do Sassuolo?

Rolando Mandragora przeniesie się do Sassuolo?

Rolando Mandragora przeniesie się do Sassuolo

Fot. goal.com

Jak donoszą włoskie media, Rolando Mandragora może przenieść się do U.S. Sassuolo.

20-letni środkowy pomocnik, który w minionym sezonie występował na zasadzie wypożyczenia z Juventusu w Crotone i spadł z nim do Serie B, wróci do drużyny Starej Damy, ale jego przyszłość wydaje się być daleka od Bianconerich.

Powołany przez Roberto Manciniego do reprezentacji Włoch, Mandragora ostatnio był łączon przez prasę z Półwyspu Apenińskiego z przenosinami do Genoi w ramach rozliczenia za Mattia Perina. Fakt ten odpowiada całkowicie utalentowanemu piłkarzowi, który jest wychowankiem Gryfonów.

To właśnie z Genoi Mandragora przeniósł się w styczniu 2016 roku do Juventusu za 6,5 miliona euro. W barwach Starej Damy rozegrał jednak tylko 1 spotkanie, a właściwie rozegrał krótki epizod bo na murawie pojawił się na zaledwie 4 minuty.

Jak się okazuje na ratunek przychodzi mu Sassuolo, do którego to Mandragora może zostać wypożyczony z opcją transferu definitywnego, lub też standardowo z opcją odkupienia go po sezonie czy po dwóch.

Na podobnej zasadzie odbywa się wypożyczenie Francesco Cassaty, a odbywało Pola Liroli, jednak ostatecznie Hiszpan został wykupiony przez klub z MAPEI Stadium.

Mandragora w minionym sezonie wystąpił w 36 ligowych meczach, w których strzelił 2 bramki i zaliczył 1 asystę.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz