You are here: Home » Główne newsy » Roma pozyska trzech piłkarzy Sassuolo?

Roma pozyska trzech piłkarzy Sassuolo?

Roma pozyska trzech piłkarzy Sassuolo

Fot. calciomercato.it

Wszystko wskazuje na to, że przejęcie AS Romy przez Eusebio Di Francesco pociągnie za nim trzech piłkarzy U.S. Sassuolo Calcio.

Jak donosi „Corriere dello Sport” popularnych „Giallorossich” wraz ze szkoleniowcem „Neroverdich” zasilić mają Lorenzo Pellegrini, którego włodarze Romy mogą wykupić z MAPEI Stadium za 10 milionów euro i wszystko wskazuje na to, że skorzystają z tej opcji, a także Gregoire Defrel i Domenico Berardi.

Oprócz ekipy z wiecznego miasta zainteresowanie Pellegrinim wyraża Juventus, który skierował już nawet ofertę opiewającą na 16 milionów euro.

Z kolei Defrel był bliski przenosin do Romy już w zimowym okienku transferowym. Rzymianie szukali wówczas zastępcy Mohameda Salaha, który w styczniu udał się na Puchar Narodów Afryki. Ostatecznie jednak oba kluby nie doszły do porozumienia, a transfer francuskiego napastnika został przesunięty w czasie.

Ostatni z nich Domenico Berardi będzie, a właściwie jest jednym z najbardziej łakomych kąsków tego mercato. O młodzieżowego reprezentanta Włoch starają się oprócz Romy chociażby Inter Mediolan czy Juventus.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz