You are here: Home » Główne newsy » Samuel Umtiti trafi do Sassuolo Calcio?

Samuel Umtiti trafi do Sassuolo Calcio?

Samuel Umtiti trafi do Sassuolo Calcio
fot. marca.com

Jak donosi La Gazzetta dello Sport w ostatnich dniach okienka transferowego może dojść do „wielkiej bomby transferowej” dla kibiców Sassuolo Calcio.

Według wspomnianego dziennika Juventus FC i FC Barcelona mogą wymienić się piłkarzami, na czym jednocześnie mogą zyskać bardzo Neroverdi.

Na mocy wymiany pomiędzy Dumą Katalonii i Starą Damą barwy klubowe zmienić mają Daniele Rugani i Samuel Umtiti. 25-letni włoski obrońca miałby zostać zawodnikiem Blaugrany, natomiast mający również 25 lat mistrz Świata miałby zostać nowym piłkarzem Bianconerich.

Co do tego ma Sassuolo? A to, że jeśli dojdzie do wymiany i Umtiti trafi do Juventusu to natychmiast ma zostać wypożyczony do Sassuolo Calcio. Powodem takiej decyzji ma być fakt, że w ostatnim sezonie, a dokładnie we wrześniu 2018 roku Umtiti doznał ciężkiej kontuzji kolana, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy.

W ekipie Neroverdich miałby on wrócić do formy i wypełnić lukę po Merihu Demiralu, który odszedł..do Juventusu.

Przejście Umtitiego do Sassuolo wydaje się raczej niemożliwe, jednak czas pokaże czy zobaczymy mającego kameruńskie korzenie rosłego stopera w czarno-zielonej koszulce.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz