You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo Calcio rozbite w Turynie. Hat-trick Defrela

Sassuolo Calcio rozbite w Turynie. Hat-trick Defrela

U.S. Sassuolo Calcio przegrało z Torino FC Na wyjeździe 5:3 (3:2) w ostatnim meczu sezonu 2016/17 Serie A.

Na pierwsze trafienie tego wieczoru kibice zebrani na Stadio Grande Torino musieli czekać aż..do 6 minuty. Wówczas to Lucas Boye po pięknym rajdzie lewą stroną boiska precyzyjnym strzałem po długim rogu pokonał Gianlucę Pegolo.

Nie minął jeszcze kwadrans, a na tablicy widniał już remis. W 14 minucie błąd obrony gospodarzy pewnie wykorzystali goście. Pierwsze trafienie w tym spotkaniu zaliczył Gregoire Defrel, który dobił strzał swojego klubowego kolegi.

Popularni „Neroverdi” niezbyt długo cieszyli się z remisu. W 22.minucie Andrea Belotti pewnie obsłużył podaniem Daniele Baselliego, a ten bez problemu umieścił piłkę w siatce.

Na kolejny jakże skuteczny cios, ze strony Sassuolo trzeba było poczekać do 40 minuty. Wtedy to podopieczni Eusebio Di Francesco ponownie doprowadzili do wyrównania, a Harta ponownie pokonał Defrel.

Gdy wydawało się, że wynik już nie ulegnie zmianie tuż przed przerwą „gola do szatni” zdobył Lorenzo De Silvestri, którego świetnie podaniem uruchomił Daniele Baselli.

Tuż przed godziną gry było już 4:2. Dwubramkowe prowadzenie „Bykom” po zamieszaniu w polu karnym dał Iago Falque.

W 79. minucie w końcu swoją bramkę tego wieczoru strzelił Andrea Belotti, któremu podawał Joel Chukwuma Obi. Trzy minuty później było już 5:3, a swojego hattricka skompletował Defrel.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i komplet punktów został w Turynie.

Torino FC – U.S. Sassuolo Calcio 5:3 (3:2)

Bramki: Lucas Boye 6′, Daniele Baselli 22′, Lorenzo De Silvestri 45′, Iago Falque 57′, Andrea Belotti 79′, – Gregoire Defrel 14′, 40′, 82′ (k),

Torino: Hart, De Silvestri, Rossettini, Moretti, Barreca, Acquah (46. Gustafson), Valdifiori, Baselli (66. Obi), Falque, Belotti, Boye (74. Iturbe)

Sassuolo: Pegolo, Peluso, Cannavaro, Acerbi, Gazzola (71. Lirola), Biondini (65. Pellegrini), Magnanelli, Sensi, Politano (77. Iemmello), Defrel, Berardi

Żółte kartki: Boye, Rossettini,

Widzów: 19000

Sędzia: Antonio Rapuano.