You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo Calcio vS Empoli FC

Sassuolo Calcio vS Empoli FC

Sassuolo Calcio vS Empoli FC

Fot. ilrestodelcarlino.it

Na inaugurację 5.kolejki Serie A, Sassuolo Calcio podejmie na MAPEI Stadium Empoli FC, które w ostatniej serii gier przegrało z Lazio 0:1.

Beniaminek Serie A w rozegranych dotychczas 4 seriach gier zdobył zaledwie 4 punkty. Po premierowej wygranej z Cagliari 2:0, podopieczni Aurelio Andreazzoliego musieli uznać wyższość Genoi (1:2), by następnie zremisować bezbramkowo z Chievo.

Z kolei Sassuolo po czterech rozegranych kolejkach ma na swoim koncie 7 punktów i plasuje się na 6 pozycji. W obecnym sezonie Neroverdi pokonali Inter (1:0), Genoę (5:3), zremisowali z Cagliari (2:2), a w ostatniej serii gier przegrali z Juventusem (2:1).

Zdaniem włoskiej prasy faworytem w tej potyczce jest Sassuolo, Sassuolo, które było górą w trzech ostatnich konfrontacjach tych klubów w Serie A. W sezonie 2016/2017 u siebie Neroverdi wygrali pewnie 3:0, a na wyjeździe zwyciężyli 3:1.

Jeżeli chodzi o absencję to w zespole gospodarzy nie ujrzymy pauzującego ciągle z powodu kontuzji Federico Peluso. Z tego samego powodu w Empoli nie ujrzymy dzisiaj Luki Antonelliego i Manuela Pasquala.

Sassuolo – Empoli, przewidywane składy

Sassuolo: Consigli ? Lirola, Santos, Ferrari, Rogerio ? Bourabia, Locatelli, Duncan ? Berardi, Babacar, Boateng

Empoli: Terracciano ? Lorenzo, Maietta, Silvestre, Veseli ? Bennacer, Capezzi, Acquah ? Krunic, Zajc – Caputo

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz