You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo odpada z Pucharu Włoch

Sassuolo odpada z Pucharu Włoch

Sassuolo Calcio przegrało 1:2 z drugoligową Ceseną w 1/8 Pucharu Włoch. Neroverdi, którzy podchodzili do tego meczu w roli faworyta dodatkowo podbudowani wysoką wygraną z Palermo (4:1) przegrali z o wiele niżej notowanym rywalem.

Popularne „Koniki morskie” w cztery minuty przeprowadzili dwie jak się później okazało zabójcze akcje dla Sassuolo czym przypieczętowali awans do następnej rundy.

Na pierwsze trafienie kibice zebrani na Mapei Stadium ? Citt? del Tricolore nie musieli długo czekać. Już w 4.minucie spotkania prowadzenie gospodarzom dał Lorenzo Pellegrini.

Mimo wielu okazji druga bramka tego wieczoru padła dopiero w 81.minucie. Camillo Ciano pewnie wykorzystał rzut karny i na tablicy widniał wynik 1:1. Cesena poszła za ciosem i już 4 minuty później Karim Laribi pogrążył swoich kolegów (Do Ceseny jest wypożyczony z Sassuolo) pewnie wykańczając zespołową akcję.

Rywalem Ceseny w ćwierćfinale Pucharu Włoch będzie zwycięzca meczu Roma-Sampdoria.

U.S Sassuolo – AC Cesena 1:2 (1:0)

Bramki: Lorenzo Pellegrini 4′, – Camillo Ciano 81′ (k), Karim Laribi 85′,