You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo odrzuciło ofertę za Defrela

Sassuolo odrzuciło ofertę za Defrela

Sassuolo odrzuciło ofertę za Defrela

Fot. mercato365.com

Sassuolo odrzuciło ofertę za Defrela

Dyrektor sportowy U.S. Sassuolo Calcio, Giovanni Carnevali potwierdził w wywiadzie z „Corriere dello Sport”, że włoski klub odrzucił w zakończonym przed paroma dniami oknie transferowym ofertę wynoszącą 30 milionów euro za Gregoire Defrela.

Dyrektor popularnych „Neroverdich” nie podał konkretnie o jaki klub chodzi, ale według dziennikarzy z Półwyspu Apenińskiego była to AS Roma, która poważnie interesowała się francuskim snajperem.

– To prawda odrzuciliśmy 30 milionów za Defrela. Oznacza to, że jesteśmy na właściwiej drodze i mamy zbilansowany budżet. W dodatku cały czas inwestujemy we włoską młodzież i rozwijamy zawodników jak Sime Vrsaljko czy Nicolę Sansone.

– Sprzedaliśmy ich do Atletico Madryt i Villarrealu, co było możliwe dzięki szóstemu miejscu zajętemu w minionym sezonie, grze w Lidze Europy i naszemu wizerunkowi nowoczesnego klubu z nowoczesnym stadionem.

– Umiejętności naszego trenera i klasa naszych zawodników pomogła nam zyskać na wiarygodności w Europie – dodał na zakończenie Carnevali.

W obecnym sezonie Defrel zagrał łącznie w 30 meczach, w których strzelił 10 bramek oraz zaliczył 5 asyst. Jego umowa z Sassuolo obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz