You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo odrzuciło ofertę Zenitu za Politano

Sassuolo odrzuciło ofertę Zenitu za Politano

Sassuolo odrzuciło ofertę Zenitu za Politano

Fot. Calciomercato.com

Matteo Politano nie zagra w Zenicie Sankt Petersburg. Oferta z rosyjskiego klubu została odrzucona przez Sassuolo Calcio.

23-letni prawoskrzydłowy o którego stara się od dłuższego czasu Fiorentina znalazł się na liście życzeń szkoleniowca rosyjskiego klubu Roberto Manciniego. Do popularnych „Zenitowców” dołączyli już Sebastián Driussi, Leandro Paredes i Emanuel Mammana, a na dobrej drodze jest Matías Kranevitter.

Teraz 52-latek ponownie zaczął szukać wzmocnień w Serie A, stąd zainteresowanie m.in. Matteo Politano. Włodarze Zenitu zaoferowali Sassuolo za wychowanka AS Romy 12 milionów euro. Decydenci „Neroverdich” z marszu odrzucili tą ofertę i chcą rozpocząc rozmowy z piłkarzem i jego agentem na temat nowego kontraktu, który zagwarantuje mu wyższe zarobki. Obecna umowa byłego młodzieżowego reprezentanta Włoch obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Jeśli jednak nie uda się dojść obu stronom do porozumienia i Politano będzie chciał opuścić ekipę z MAPEI Stadium to włodarze Sassuolo oczekują za niego kwoty rzędu 18 milionów euro.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz