You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo pewnie pokonuje Sampdorie

Sassuolo pewnie pokonuje Sampdorie

W jednym z niedzielnych spotkań 2.kolejki Serie A, U.S. Sassuolo Calcio pewnie pokonało na własnym stadionie UC Sampdorię 4:1.

Oba zespoły podchodziły do tego meczu z chęcią zdobycia pierwszych punktów w sezonie.

Neroverdi na inaugurację ulegli na wyjeździe z Torino 1:2, natomiast Sampa przegrała u siebie z Lazio aż 0:3.

Pierwsza bramka w meczu wpadła w 29.minucie. Po ponad 40-metrowym rajdzie Francesco Caputo dośrodował w pole karne, a do piłki doskoczył Domenico Berardi, który pewnie pokonał Emila Audero.

7 minut później było już 2:0 dla gospodarzy, a na listę strzelców ponownie wpisał się Berardi, który pewnie wykorzystał dośrodkowanie Alfreda Duncana i strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

Po kolejnych..7 minutach Sassuolo prowadziło już 3:0 i ponownie bramka ta padła z udziałem duetu Duncan-Berardi. Popularny Mimmo strzałem zza pola karnego nie dał żadnych szans goalkeeperowi gosci.

Tuż przed końcem pierwszej połowy Ronaldo Vieira brutalnie sfaulował Federico Peluso i otrzymał czerwoną kartkę.

Wynik do końca pierwszej połowy nie uległ zmianie.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Sassuolo podwyższyło prowadzenie. Podanie od Merta Muldura na bramkę zamienił Hamed Junior Traore.

W następnych minutach Sassuolo miało swoje kolejne szanse na podwyższenie wyniku, a przed kapitalną okazją stanął ponownie Traore.

W 67.minucie Albin Ekdal został sfaulowany w polu karnym, a jedyną jak się póżniej okazało bramkę dla Sampy z rzutu karnego strzelił Fabio Quagliarella.

Mimo innych okazji do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i z pierwszego kompletu punktów cieszyło się Sassuolo Calcio.

Sassuolo ? Sampdoria 4:1 (3:0)

Bramki: Domenico Berardi 29′, 36′, 43′, Hamed Junior Traore 47′, – Fabio Quagliarella 67′ (k),

Sassuolo: Consigli ? Muldur, Santos, Ferrari, Peluso ? Duncan (79.Mazzitelli), Traore, Obiang, Locatelli (84.Djuricic) ? Berardi (76.Boga), Caputo

Sampdoria: Audero ? Bereszyński, Colley, Murillo, Murru ? Vieira, Ekdal, Jankto (54.Ferrari) ? Ramirez (61.Caprari), Quagliarella, Leris (46.Barreto)

Żółte kartki: Duncan – Colley, Quagliarella, Caprari

Czerwona kartka: Ronaldo Vieira (45. za faul)

Sędzia główny: Luca J. Pairetto