You are here: Home » Główne newsy » Sassuolo pokonuje Genoę

Sassuolo pokonuje Genoę

Sassuolo pokonało Genoę

Sassuolo pokonuje Genoę!

W jednym z niedzielnych meczów 23.kolejki Serie A Sassuolo wygrało na wyjeździe z Genoa 1:0 (1:0) i zainkasowało komplet punktów. Gospodarze nie wykorzystali wielu znakomitych okazji i po porażce spadli na 16 miejsce w tabeli. Sassuolo wyprzedziło swoich rywali w tabeli awansując na 13 pozycję.

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 26. minucie. Dośrodkowanie w pole karne na bramkę zamienił Lorenzo Pellegrini, który uderzeniem z pierwszej piłki pokonał Lamannę.

Warto wspomnieć, że przed trafieniem Pellegriniego kapitalną okazję miał Pandev, jednak znakomicie zachował się Consigli.

Przed przerwą swoją okazję miał jeszcze Domenico Berardi, ale jego strzał sparował bramkarz gospodarzy.

W drugiej połowie Genoa miała szandę na wyrównanie stanu meczu, jednak w poprzeczkę trafił Geniletti.

Mimo wielu innych okazji wynik nie uległ zmianie i Sassuolo wywiozło ze Stadio Luigi Ferraris komplet oczek.